Dodaj ogłoszenie

OGŁOSZENIA PREMIUM

Dam pracę

Praca on-line, !!!Elastyczny czas pracy !Darmowe szkolenia on-line, gotowe materiały.4500 zł miesięcznie, wraz ze zdobywanym doświadczeniem wypłaty rosnąPodczas szkolenia zarabiasz już 2000 zł.


ogłoszenie dodano: 2023-03-16

Dam pracę

Aplikuj do mojego zespołu jeśli:*szukasz dodatkowego zajęcia*jesteś rodzicem i chcesz pracować z domu*cenisz sobie wygodę*pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz*nikt nie sprawdza ile pracujeszOferuje pracę dodatkową która można połączyć z pracą na etat/ wychowywaniem dzieci. Prace możesz wykonywać w domu bez wychodzenia z niegoPraca opiera się na:#Polecaniu ofert bankowych#Nigdzie nie dzwonisz i z nikim nie musisz się umawiać#Wystarczy telefon lub laptop#Niczego nie sprzedajesz i nie polecasz znajomymDostajesz odemnie darmowe materiały. Praca jest prosta i łatwa nie potrzebujesz dużego doświadczenia wszystkiego cię nauczęWynagrodzenie jest zależne od twojego zaangażowania tu nie ma sztywnych godzin pracy i wynagrodzenia zarabiasz 3000 -5000 tyś i nawet więcejWystarczy że masz skończone 18 lat i obywatelstwo Polskie. Potrzebujesz jedynie 2-3 h dziennieZainteresowany odezwij się a we wszystkim ci pomogę


ogłoszenie dodano: 2023-03-13

Dam pracę

Szukam niani dla 3 latka. Więcej informacji pod numerem tel.


ogłoszenie dodano: 2023-03-12

Dam pracę

Potrzebna osoba do prostej pracy dla każdego, która:- Zna podstawową obsługę komputera / smartfona- Nie boi się nowych wyzwań- Swobodnie porusza się po internecieBrak sztywnych godzin, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz.Nie ma żadnych limitów ani wymagań określonych wyników.Dostajesz wynagrodzenie zależne tylko od włożonego zaangażowania, wypłacane codziennie.Nie musisz rezygnować ze swoich dotychczasowych zajęć, ponieważ można traktować to zajęcie jako dodatek do głównych zarobków. Jednak z czasem ta praca może stać się głównym źródłem utrzymania. Nie musisz odbierać i dzwonić do klientów nie musisz rejestrować działalności.Pełna informacja po otrzymaniu zapytania.https://use-coin.compraca@ use-coin.comTel.+48 725533840 Whatsapp, Signal,Telegram)


ogłoszenie dodano: 2023-02-27

Dam pracę

PRACA DORYWCZA W DOMU - DLA KAŻDEGO!Jeżeli potrzebujesz zarobić na zbliżającą się uroczystość rodzinną, świetne zakupy, remont mieszkania, przyszłe studia, czy inne pilne potrzeby - napisz do mnie na e-mail janusz.krakowiak@interia.eu.Polecę Ci dobrą pracę dorywczą w domu oraz podpowiem, jak pracować, abyś szybko osiągnął sukces finansowy!Jest to realne, ponieważ firma współpracuje z polskimi, wiarygodnymi bankami! No i nie bez znaczenia w dzisiejszych czasach, kiedy to praca zdalna jest w cenie.Prześlę Ci również materiały przydatne do pracy. Oczywiście - bezpłatnie.Z Twojej strony wymagana jest pełnoletność oraz dostęp do internetu. Przeszkolenie otrzymasz już w trakcie pracy.Na pewno spełnisz swoje marzenia!Zapraszam do kontaktu!.


ogłoszenie dodano: 2023-02-23

Dam pracę

Witam szukam Opiekunki do dwójki dzieci w wieku 3 i 8 lat. Mieszkamy blisko Reszla. Więcej informacji udzielę tel.


ogłoszenie dodano: 2023-02-09
<<<  -   1   2   -  >>>
Linki premium
kontakt