Dodaj ogłoszenie

OGŁOSZENIA PREMIUM

Dam pracę

"REMA" S.A w Reszlu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko montera. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie wzrastające wraz ze wzrostem kompetencji, system premiowy motywacyjny, szkolenia kierunkowe i możliwość rozwoju zawodowego.Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie zadzwoń pod nr 600 474 161 lub prześlij swoje cv na adres kadry@rema-sa.pl

REMA S.A , tel. 600474161, e-mail

Inne

Poznaj zboczone osoby i wysylaj z nimi nagie fotkiDolacz do zboczonej grupy na --> S N A P C H A T N U D E S . PL <--


ogłoszenie dodano: 2022-06-30

Inne

Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych onlineWybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integracyjne?

Chcę zaproponować Ci skuteczną i łatwą naukę niemieckiego przez Internet (darmowy program do rozmów Skype).

Jestem profesjonalnym lektorem, mam za sobą lata doświadczeń.Wiele dorosłych osób nauczyłam mówić i rozumieć po niemiecku. Mogę Cię zapewnić: ta metoda GWARANTUJE rewelacyjne efekty.Dlaczego warto wybrać zajęcia indywidualne?Po pierwsze – uczysz się mówić, a nie tracisz czasu nakursach wieloosobowych lub integracyjnych.  Najczęściej na takichkursach zjada Cię stres, który Cię blokuje oraz w tłumie ludzi nie widziszefektów.

Po drugie - możesz się uczyć, niezależnie od godzin Twojejpracy i innych zajęć, ponieważ to Ty ustalasz dnii godziny zajęć.

Po trzecie - żadne zajęcia Ci nie przepadną.  Wystarczy, że wcześniej zgłosisz, że nie możesz być na czas.

Co zyskujesz ?Zaczynając naukę przez Skype masz zapewnioną wyjątkowa efektywność. Zobaczysz, że przestaniesz mieć problemy ze swobodnym rozumieniem. Taka nauka jest też po prostu TAŃSZA niż większość kursów stacjonarnych, bo odpadają koszty lokali, dojazdów....Jak zacząć ?Wejdź teraz na moją stronę internetową: www.niemiecki-skype.pl i zapisz się napróbne zajęcia gratis lub napisz do mnie maila.Dostaniesz ode mnie komplet informacji oraz instrukcję, jak zacząć naukę.Napisz do mnie TERAZ!

Jolanta Dyplomowany lektor niemieckiegoMój mail: jolanta.nieemiecki@op.plMój: 790-701-508Strona z darmowymi materiałami, filmami z napisami:https://www.facebook.com/page s/Niemiecki-przez-Skype/170128373124894? ref=hlPS 1Zachęcam Cię do nauki niemieckiego przez Skype. Zanim się zdecydujesz, pierwszą lekcję otrzymujesz GRATIS. Zapisz się i przekonaj się, jakie to skuteczne.PS 2 Wystarczy mieć słuchawki do telefonu komórkowego, komputer oraz połączenie z Internetem. No i oczywiście DARMOWE konto Skype.Jeśli nie masz, pomogę Ci je założyć.


ogłoszenie dodano: 2022-06-30

Inne

Zostały nam dwa piękne szczeniaczki Frenchie, czekające i gotowe do powrotu do swoich domów na zawsze ❤️Szczenięta są socjalizowane i wychowywane w naszej rodzinie z naszymi córkami i naszymi jucznymi dziećmi ;)Posiadają aktualne szczepionki i odrobaczanie, a także roczną gwarancję zdrowiaskontaktuj się, aby uzyskać więcej informacjiemail : agnesia.dorel@interia.pl


ogłoszenie dodano: 2022-06-28

Inne

Pomagam dorosłym w nauce angielskiego przez SkypeWitaj,czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język angielski?O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego językaprzekonują się Ci, którzy jeżdżą do pracy za granicę.

Często też angielski jest wymagany przez pracodawców w Polsce.Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon,korespondowania przez Skype lub prowadzeniarozmów „na żywo” na tematy zawodowe.

Dlatego zachęcam Cię - zapoznaj się z moim zaproszeniem na wyjątkowoskuteczne kursy angielskiego, które prowadzę na Skype.Moi uczniowie to osoby dorosłe, które pracują i nie mają zbyt dużo czasu na naukę.

Gdziekolwiek jesteś, w dogodnej dla Ciebie porzeNauka języka przez Skype to swoboda w wyborze dnia i godziny nauki.Zyskujesz też czas i pieniądze, które wydał na dojazdy na kursy stacjonarne.

Pamiętaj - praktyczna znajomość języka to lepsza praca, wyższe zarobkii szanse na Twój rozwój zawodowy i awans.Ucząc się szybciej zyskujesz czas i pieniądze !

Kluczowy jest wybór odpowiedniej metodyJest jeszcze jeden powód, dla którego nauka przez Skype jest korzystna.Nauka języka w ten sposób gwarantuje dużo lepsze efekty,ponieważ opiera się na rozumieniu ze słuchu. Dzięki temu szybcieji lepiej będziesz rozumieć język podczas rozmów telefonicznych,w pracy oraz w miejscach publicznych.

Zanim zaczniesz odbierz 20 minut bezpłatnej lekcjiAby Cię przekonać do tego, że warto uczyć się angielskiegoprzez Skype otrzymujesz próbną lekcję o długości 20 minut.

Naprawdę warto polepszyć Twoją znajomość języka angielskiego.Możesz też odpowiedzieć na tego maila.

Na pewno udzielę Ci odpowiedzi na Twoje pytania.Napisz teraz do mniej i skorzystaj z 20 minut gratis.

PozdrawiamJoannaMail: joanna.angieelski@op.plhttp://www.angi elski-skype.plTel: 575-249-030


ogłoszenie dodano: 2022-06-27

Inne

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe w Reszlu proszę o kontakt lub SMS


ogłoszenie dodano: 2022-06-25

Inne

Szanowni Państwo,

Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w zakresie outsourcingu pracowniczego . Nasza firma zajmuje się w pozyskiwaniem pracowników z Ukrainy , legalizacją ich pobytu wraz z pozwoleniami na prace na terenie Polski jak. Również zapełniamy stałą kontrolę i nadzór prac wykonanych u klienta. W zależności od rodzaju wykonywanych prac proponujemy państwu 2 warianty współpracy.

Wariant 1: świadczenie usług (outsourcing)Schemat współpracy :Podpisujemy z Państwem umowę dwustronną na wykonanie usług podwykonawczych z materiałów powierzonych przez zleceniodawcę .Pracownicy są zatrudnieni przez naszą firmę i oddelegowani do Państwa firmy. Oddelegowany personel posiada wszystkie niezbędne dokumenty, zgłoszenia, badania a w przypadku cudzoziemców zamknięty proces legalizacji pobytu.Koszty rekrutacji, kadr, badań, bhp, dojazdu, zakwaterowania, ZUS i podatki są po naszej stronie.Proces realizacji zamówienia wynosi od 3-14 dni roboczych. Na czas wdrożenia pracownicy są pod stałą opieką koordynatora, który wyjaśnia wszelkie wątpliwe sytuacje. (koordynator bez dodatkowych opłat)Jest ustalona jedna stałą stawka za roboczo-godzinę, która jest dopasowana indywidualnie do każdego kontrahenta.Po zakończeniu każdego miesiąca otrzymujemy od Państwa raport godzinowy/ilościowy wykonanych prac , na podstawie którego wystawiamy fakturę VAT.Jest to najczęściej wykonywana przez nas usługa pozwalająca zoptymalizować zleceniodawcy koszty kadr , rekrutacji jak i samego czasu rekrutacji i skompletowania zespołu gotowego rozpocząć pracę.

Wariant 2: Pracownicy Tymczasowi na zasadach Agencji Pracy Tymczasowej

- Obsługa Koordynator-Klient 24h- Rekrutacja i selekcja kandydatów- Obsługa kadrowo-płacowa- Zakwaterowanie pracowników- Naliczanie i wypłata wynagrodzeń- Odprowadzanie podatków do ZUS, US, PFRON- Bieżący kontakt z DUW, UP, PIP i Straż Graniczna- Monitoring przepisów prawa, ubezpieczenie APT- Rozliczenie usług na podstawie Faktury VAT


ogłoszenie dodano: 2022-06-22
<<<  -   1    2    3    4    5   -  >>>
kontakt